Krepšelis

Apie mus

Greeni - tai 1-oji Lietuvoje žalioji socialinė prekyvietė,
kurioje puoselėjama šiuolaikiška žalioji bendruomenė.

Tai socialinė prekyvietė, sujungianti visus vartotojus su gamtos, sveikatingumo ir aktyvaus bei šiuolaikiško gyvenimo būdo mėgėjais, augalininkystės ir užaugintos produkcijos, bei savo vietą pasaulyje jau atradusių, tačiau Lietuvoje pripažinimo vis dar nesusilaukusių - kanapių produkcijos verslais, specialistais, ekspertais, tiekėjais ir pardavėjais.

MISIJA IR VIZIJA

Greeni misija - siekiant laisvės, kokybės ir teisybės, sujungti ir suvienyti žaliąją bendruomenę Lietuvoje.

Turime ir viziją - sukurti įvairių bendruomenių organizaciją ir jų pagalba puoselėti žmonijos civilizaciją.

Mūsų puslapiuose rasite:

Naujos kartos bendruomenė

Norint dalyvauti Greeni socialiniame tinkle, būtina užsiregistruoti. Užsiregistravę ir patvirtinę savo el. paštą bei prisijungę matysite savo profilį ir būsite Greeni narys.

Siena – tai vieša GREENI narių įvykių lenta, kurioje rasite visus GREENI narių įkeltus įvykius. Tai pagrindinė GREENI socialinės prekyvietės vieta ir pradžios puslapis.

Greeni grupės – tai vieta, kur Greeni nariai buriasi į atviras, uždaras ir paslėptas grupes, kuriose juos vienija bendri interesai, pomėgiai ir t.t…

Greeni draugai – tai Jūsų pakviesti ir/ar priimti draugauti Greeni nariai. Nustatymuose galite pasirinkti savo turinį rodyti tik draugams.

GREENI mesendžeryje be apribojimų visi gali nemokamai susirašinėti ir bendrauti tiek paprastais, tiek video skambučiais. Neregistruoti svečiai gali susikurti slapyvardį ir bendrauti su GREENI nariais. Taip pat, GREENI chat’uose galima žaisti vieno žaidėjo žaidimus.

Pirkite ir parduokite

Greeni socialinėje prekyvietėje kiekvienas gali įsigyti:

• unikalius Greeni aukščiausios kokybės drabužius ir aksesuarus;
• savo sukurtus unikalius drabužius ir aksesuarus;
• Greeni narių-pardavėjų parduodamus produktus ir paslaugas.

Socialinėje prekyvietėje Greeni kiekvienas gali tapti pardavėju, nemokamai atsidaryti savo parduotuvės puslapį ir pardavinėti savo produktus ir/ar paslaugas. Parduotoms prekėms taikomas 5% komisinis mokestis, kuris nuskaičiuojamas automatiškai.

Socialinėje prekyvietėje Greeni užsakytos prekės pristatomos dviem būdais:

  1. LP EXPRESS terminalai;
  2. LP EXPRESS kurjeriai.

Visi apmokėjimai už prekes ir paslaugas bei išmokėjimai pardavėjams yra apdorojami per Stripe mokėjimų sistemą. Apmokėti krepšelį galima šiomis kortelėmis: Visa, Mastercard, American Express, Discover.

Naujos kartos lojalumas

GRN taškai – tai inovatyvi ir skaitmeninė Greeni lojalumo ir komunikacijos valiuta. GRN taškus gauna tik Greeni nariai ir išleidžia juos Greeni socialinėje prekyvietėje.

Daugiau informacijos apie GRN taškus ir Greeni banką rasite čia.

Greeni nariai gali kviesti naujus vartotojus tapti Greeni nariais. Pakviesti nariai susiejami su juos pakvietusiais visam laikui, o už pakviestų narių apsipirkimus prekyvietėje, Greeni nariai gauna komisinius į savo žalią banką.

Galite papildyti savo žalią banką, atlikdami pinigų pervedimą iš savo kredito/debeto kortelės į Greeni socialinės prekyvietės Stripe paskyrą.

SVARBU! Papildydami savo žalią banką papildomai gausite GRN taškų – 5% nuo papildytos sumos.

Greeni nariai apsipirkdami Greeni prekyvietėje gauna cash-back komisinius atgal į savo žalią banką:

• 2% cash-back atgal į savo žalią banką įsigydami Greeni produktus ir paslaugas;

• 1% cash-back atgal į savo žalią banką įsigydami kitų pardavėjų produktus ir paslaugas.

Greeni nariai gali atsiskaityti savo žaliu banku už Greeni prekes ir paslaugas, apmokant 15% tokių produktų ir/ar paslaugų kainos. Likusią sumą reikės padengti įprastai – mokėjimo kortele.

Viskas kas žalia

Greeni socialinės prekyvietės bendruomenė puoselėja katalogus susijusius su augalininkyste, sėklininkyste ir užaugintos producijos perdirbimu bei prekyba.

Žaliuosius katalogus puoselėti gali visi užsiregistravę Greeni nariai. Greeni išminties robotas atsakingai kaupdamas žalią informaciją automatiškai apdovanos kiekvieną veiksmą GRN taškais, kuriuos konvertavę į savo žalią banką, galėsite įsigyti Greeni produktus ir paslaugas.

IŠMINTIES ROBOTAS

Bendruomenės sergėtojas

Greeni išminties robotas – tai Greeni bendruomenės sergėtojas, visų draugas, pagalbininkas ir dosnusis apdovanotojas. Jis atsakingas už Greeni bendruomenės ir katalogų tvarką, rūpinasi kiekvienu Greeni nariu, jo gerove, bei apdovanojimais už lojalumą.

Greeni išminties robotą sukūrėme siekdami tikslingai struktūrizuoti bendruomenės archyvus ir žaliuosius katalogus, taip užtikrinant duomenų kokybę ir teisingą visų vartotojų lojalumo įvertinimą.

Atskleiskite savo unikalumą

SUSIKURK SAVO — tai naujos kartos Greeni paslauga, suteikianti galimybę kiekvienam susikurti unikalų aukščiausios kokybės drabužį ar aksesuarą, arba sukurti unikalią, įsimintiną ir tobulą dovaną, tinkančią visoms progoms ir temoms.

Mes esame paruošę daugybę žalių paveikslėlių, kuriuos galima naudoti ir redaguoti savo unikaliam dizainui.

Pasirinkus paveikslėlį, jis bus uždėtas ant kuriamo produkto, kur lengvai redaguosite paveikslėlį ir savo kuriamą unikalų dizainą.

Galima įkelti savo paveikslėlį ir rašyti savo tekstą įvairiais šriftais, jį redaguoti keičiamu teptuku, keisti poziciją, spalvas, kontrastus, uždėti įvairius filtrus ir rėmus.

Paveikslėlis turi būti ne mažesnis kaip 5000 x 5000 pikselių dydžio, kad būtų užtrikrinta standartus atitinkanti kokybė.