Krepšelis

Žalieji katalogai

GREENI katalogai — tai skaitmeninė žalioji enciklopecija, sukaupta ir puoselėjama GREENI bendruomenės narių.

GREENI blogas — tai „žalių“ naujienų portalas. Tai vieta, kur GREENI nariai rašo naujienas ir straipsnius apie augalininkystę, produkcijos perdirbimą ir jos prekybą. Ten analizuojama jau esama ir žinoma informacija, bei dalinamasi patirtimi ir žaliomis naujienomis iš viso pasaulio.

*GREENI nariai parašę naują straipsnį gauna 5 GRN taškus.

GREENI žaidimai — tai vieta, kur renkasi žaliųjų žaidimų entuziastai ir konkuruoja vieni su kitais.

GREENI vietų katalogas — tai atviras pasaulio žemėlapis, sužymėtas „žaliomis“ vietomis. Tai vieta, kur GREENI nariai žymėdami jų manymu „žaliomis“ nusipelnusias pavadinti vietas, dalinasi patirtimi apie gamtą ir ypatingas pasaulio vietas, taip puoselėdami gamtos grožį ir didybę.

*GREENI nariai įkėlę naują žalią vietą gauna 2 GRN taškus.

GREENI terminologija — tai atviras „žaliasis“ žodynėlis ir enciklopedija mūsų puslapiuose, padedanti tada, kai reikia. Tai vieta, kur kaupiami, paaiškinami ir puoselėjami augalininkystės ir užaugintos produkcijos perdirbimo bei jos prekybos terminai ir jų savokos.

*GREENI nariai įkėlę naują terminą gauna 2 GRN taškus.

GREENI idėjos — tai atvira žalių idėjų talpykla. Tai vieta, kur GREENI nariai skelbia savo sugalvotas žalias idėjas, išsako pastabas apie jas, bei padeda vieni kitiems.

*GREENI nariai įkėlę naują idėją, arba parašę komentarą idėjai, gauna 2 GRN taškus.

GREENI talpykla - tai atvira ir nemokama failų ir duomenų saugojimo bei dalinimosi "debesų" talpykla. Įkelti failus ir apsaugoti juos slaptažodžiu gali KIEKVIENAS!