Krepšelis

Katalogai

GREENI katalogai — tai didžiulė „žalia“ skaitmeninė enciklopecija, sukaupta pačių GREENI narių.

GREENI talpykla - tai atvira ir nemokama failų ir duomenų saugojimo bei dalinimosi "debesų" talpykla. Įkelti failą ir apsaugoti jį slaptažodžiu gali KIEKVIENAS!

*GREENI nariai įkėlę naują failą gauna 1 GRN tašką.

GREENI blogas — tai „žalių“ naujienų portalas. Tai vieta, kur GREENI nariai rašo straipsnius apie augalininkystę, produkcijos perdirbimą ir jos prekybą. Ten analizuojama jau esama ir žinoma informacija, bei dalinamasi nauja informacija ir patirtimi.

*GREENI nariai parašę naują straipsnį gauna 5 GRN taškus.

GREENI terminologija — tai atviras „žaliasis“ žodinėlis ir enciklopedija mūsų puslapiuose, padedanti tada, kai reikia. Tai vieta, kur kaupiami, paaiškinami ir puoselėjami augalininkystės ir užaugintos produkcijos perdirbimo bei jos prekybos terminai ir jų savokos.

*GREENI nariai įkėlę naują terminą gauna 3 GRN taškus.

GREENI klausimynas — tai atviras naujos kartos „žalias“ klausimų ir atsakymų forumas. Tai vieta, kur GREENI nariai padeda vieni kitiems. Ten kaupiami ir puoselėjami klausimai ir geriausi pačių GREENI narių išrinkti atsakymai, temomis apie augalininkystę, produkcijos perdirbimą ir jos prekybą.

*GREENI nariai parašę naują klausimą ar atsakymą, gauna 1 GRN tašką.

GREENI įmonių katalogas — tai atvira „žalių“ Lietuvos įmonių kontaktų ir duomenų bazė. Tai vieta, kur kaupiamas ir puoselėjamas sąrašas įmonių, užsiimančių augalininkyste, užaugintos produkcijos perdirbimu ir jos prekyba.

*Įkeldami įmonę automatizuotai atliksite įmonės identifikaciją pervedę 1 centą iš įmonės sąskaitos.

*GREENI nariai įkėlę naują įmonę gauna 2 GRN taškus.

GREENI specialistų katalogas — tai atvira „žalių“ Lietuvos specialistų kontaktų ir duomenų bazė. Tai vieta, kur kaupiamas ir puoselėjamas sąrašas specialistų, užsiimančių augalininkyste, užaugintos produkcijos perdirbimu ir jos prekyba.

*Įkeldami specialistą automatizuotai atliksite savo identifikaciją pervedę 1 centą iš savo sąskaitos.

*GREENI nariai įkėlę naują specialistą gauna 2 GRN taškus.

GREENI vietų katalogas — tai atviras pasaulio žemėlapis, sužymėtas „žaliomis“ vietomis. Tai vieta, kur GREENI nariai žymėdami jų manymu „žaliomis“ nusipelnusias pavadinti vietas, dalinasi patirtimi apie gamtą ir ypatingas pasaulio vietas, taip puoselėdami gamtos grožį ir didybę.

*GREENI nariai įkėlę naują žalią vietą gauna 2 GRN taškus.